Tìm kiếm cho:

Tân Tây Du Ký Tập 45

Report TV - Genta Tafa: Nis vënia në jetë e Reformës në Drejtësi

2018-05-08 00:36 0 Dailymotion

Nga ana tjetër, kryetarja e Komisionit të Kualifikimit, Genta Tafa, deklaroi se Reforma në Drejtësi është një ndërhyrje e thellë kirurgjikale, dhe se d...

Skeme mashtrimi me TVSH-ne, 850 mln USD dem

2018-06-30 01:02 0 Dailymotion

Një tjetër skemë me rimbursimin fiktiv të Tatimit mbi Vlerën e Shtuar është zbuluar nga Drejtoria e Hetimit Tatimor. Pas hetimeve edhe me Prokurorinë e ...

Skeme mashtrimi me TVSH-ne, 850 mije USD dëm

2018-06-30 01:02 0 Dailymotion

Një tjetër skemë me rimbursimin fiktiv të Tatimit mbi Vlerën e Shtuar është zbuluar nga Drejtoria e Hetimit Tatimor. Pas hetimeve edhe me Prokurorinë e ...

Ora News - Shkarkohet prokurori i dosjes së "21 janarit", Cama: Do flas pas njohjes me vendimin

2018-07-13 01:54 0 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNjë tjetër prokuror është larguar nga sistemi i drejtësisë. Prokurori, Adriatik Cama, i cili ka hetuar ...

Ora News - "Vrava gruan, të vras dhe ty po s'më more" , dëshmon shoferi që largoi Fadil Kasemin

2018-09-20 01:14 0 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNë seancën gjyqësore ndaj Fadil Kasemit, sot dëshmoi drejtuesi i mjetit që e largoi nga vendnngjarja pasi...

Ndjekje si në filma nga Vlora në Tiranë, kapen shitësit dhe porositësit e 100 mijë eurove drogë

2018-11-17 01:09 0 Dailymotion

Policia ka goditur një grup që merrej me shit-blerje të lëndëve narkotike në Vlorë dhe Tiranë, ndërsa ka sekuestruar 50 kilogramë lëndë narkotike ka...

Ora News - Zhduket 56-vjeçarja në Fier, familjarët apelojnë për ndihmë

2018-12-09 01:27 2 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTFamiljarët e Liljana Tafës, 56-vjeçares që ka humbur kontaktet që prej datës 5 dhjetor kërkojnë ndihm...

'Vrava gruan, të vras edhe ty po s'më more'/ Shoferi i furgonit që u mor peng nga Fadil Kasemi

2018-09-20 01:30 0 Dailymotion

TIRANE - Gjykata e Krimeve të Rënda ka zhvilluar këtë të enjte seancën e radhës për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij gjyqtare, Fildez Haf...

Vasilika Tafa: Nëse do t’i bësh njerëzit të lumtur, bëji të lexojnë libra

2018-12-05 10:41 0 Dailymotion

Shtëpia e librit Ombra GVG, e themeluar në vitin 1998 nga bashkëshortët Vasilika dhe Gëzim Tafa, është një ndër emrat e njohur në botimet shqiptare. P...

Report Tv - Fier/ 56-vjeçarja largohet nga banesa, bashkëshorti: Kërkoj ndihmë, vuan nga depresioni

2018-12-09 01:19 0 Dailymotion

Ilirjana Tafa, një 56-vjeçare nga Fieri është larguar nga banesa në datën 5 dhjetor dhe nuk është kthyer më. Bashkëshorti i saj bën apel për ndihmë...