Tìm kiếm cho:

Mối Tình Nghiệt Ngã Tập 61

[Download] Mauritius West: Một bộ sưu tập các bức ảnh lưu niệm với chú thích

2016-08-15 00:29 6 Dailymotion

Click Here http://ebookstop.site/?book=B00IF7W7ECMauritius West: Một bộ sưu tập các bức ảnh lưu niệm với chú ...

[Download] Mauritius East beautiful beaches: Một bộ sưu tập các bức ảnh lưu niệm

2016-08-15 00:29 2 Dailymotion

Click Here http://ebookstop.site/?book=B00INY3660Mauritius East beautiful beaches: Một bộ sưu tập các bức ảnh lưu niệm...

B2N - SMS (Official Video)

2018-12-31 02:42 33 Dailymotion

https://www.instagram.com/b2n_beatz/ https://m.facebook.com/B2N.BeatzMusic & Lyric - B2NDirected: Andrea Cuberli & Klark GaripovFlorid_vfxNest Studio - UdÇkemi...

Thaçi: Ne formojmë qeverinë - News, Lajme - Vizion Plus

2015-11-27 00:59 0 Dailymotion

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVKryetari i PDK-së, kryeministri në detyrë i Kosovës, Hashim Thaçi,...

Shembja e viles ne Durres, familjaret ne ankth

2019-12-12 01:20 0 Dailymotion

Të tronditur, të çorientuar dhe me mungesë informacioni, të afërm të familjes Lala, më e dëmtuara në Durrës qëndrojnë pranë rrënojave në pritje ...

Liderët e partive në përpjekje për të siguruar shumicën e re parlamentare

2020-08-04 01:54 0 Dailymotion

Partitë kanë nisur komunikimet me qëllim sigurimin e shumicës së re parlamentare. Megjithëse nuk ka asgjë konkrete, të gjitha subjektet konfirmojnë se ...

Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma (Official Video HD)

2016-09-19 03:44 39 Dailymotion

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipProduced by: MixeyLyrics by: Faraoni G & Kastro ZizoRegjia: Ylber Yascha MehmedaliuVideo: Urban GraphicsMaroma ni ...

Pavarësisht numrit të lartë të të prekurve nga Kovid-19, shumica e qytetarëve neglizhojnë maskat

2020-06-11 01:40 0 Dailymotion

Një numër i caktuar i qytetarëve duket se janë mërzitur nga mbajtja e maskave dhe dorezave për tu mbrojtur nga koronavirusi. Në kafene dhe rrugëve të q...

Xing me Ermalin/ Ylli Limani tregon çfare i tha e ema pas eleminimit nga konkursi

2019-02-09 03:30 3 Dailymotion

Ai njihet për një zë dhe zhanër të veçantë të muzikës që bën. Bëhet fjalë për Ylli Limanin, i cili fitoi famë pas pjesëmarrjes në ?The Voice?. ...

Veliaj: Kemi njerez qe i thone jo progresit

2018-07-28 01:28 0 Dailymotion

Refuzimin e kreut të shtetit për të dekretuar ligjin që i hap rrugë ndërtimit të teatrit të ri dhe polemikat që lindën pas këtij vendimi kryebashkiak...