Tìm kiếm cho:

Lật Mặt Tử Thù Tập 76

OSHEE paralajmërim ujësjellësve - News, Lajme - Vizion Plus

2018-05-10 01:31 0 Dailymotion

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://instagram.com/vizionplustelevizionhttps://twitter.com/VizionPlusTVUjëllsjellesat janë debitor...

A1 Report - Boçi: Ja e-maili i fshesës në arsim, Rama do sjellë militanët

2015-08-22 01:09 0 Dailymotion

TIRANE - Partia Demokratike akuzoi këtë të hënë qeverinë se po tenton të largojë nga arsimi të gjithë punonjësit që kanë bindje politike të djatht...

A1 Report - Abdikon mbreti i Spanjës pas 40 vjetësh pushteti, i lë fronin djalit

2015-08-22 01:07 0 Dailymotion

Mbreti i Spanjës, Juan Carlos, ka dhënë dorëheqjen pas rreth 40 vitesh në fron, ndërsa atë do ta zëvendësoj djali i tij, Princi Felipe. Lajmin e ka dh...

Rudina/ Musliu dhe Milkani rrefejne punen e madhe per te “ringjallur” filmin“Skenderbeu” (28.11.17)

2018-05-09 06:52 1 Dailymotion

Regjizorët shqiptarë Esat Musliu dhe Pirro Milkani ishin sot të ftuar në emisionin ?Rudina?, në Tv Klan nga ku rrëfyen si ?ringjallën? filmin ?Skënderbe...

Australi, porosi në shishe e shkruar para 76 vitesh

2015-08-21 01:59 1 Dailymotion

Shumica prej nesh nuk kanë qenë të lindur kur australiani, Herbet Hilbrik ka shkruar një letër dhe të mbyllur në shishe e ka hedhur në oqean. Vendi prej...

Report Tv-Idrizi: Greqia i ka tentakulat brenda politikës shqiptare

2019-01-19 10:21 0 Dailymotion

Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka përkujtuar 28-vjetorin e krijimit të "Shoqata Çamëria". Në fjalën e tij, Idrizi th...

Ora News - Laboratori i heroinës në Has, burg për tre të arrestuar, lirohen dy të tjerë

2018-10-22 01:25 0 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTGjykata e Kukësit caktoi masën e sigurisë ?arrest me burg? për tre nga 5 të arrestuarit për laboratorin ...

Reportazh ne laboratorin e heroines ne Has

2018-11-18 01:16 1 Dailymotion

Çfarë ndodh në shtëpinë e bujshme në Brenogë të Hasit, atje ku policia zbuloi një laborator heroine. Çfarë bëjnë pjestarët e familjes Shuti, dy pr...

Ora News - Ulen taksat për të pasurit, qytetarët: Duhet ti japim një grusht të madh kësaj Qeverie

2018-12-21 02:09 0 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTMazhoranca rrëzon për të tretën herë radhazi Presidentin. Kreu i Shtetit ktheu ligjin ?për tatimin mbi t...

Ora News – Banorët e Astirit: Klevis Balliu deputeti që duam, jo Gjylameti që fshihet në dollap

2019-01-18 00:29 0 Dailymotion

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT#oranewsBanorët e Astirit bënë sërish thirrje pasditen e sotme për anulimin e projektit të Unazës së R...