Tìm kiếm cho:

Lật Mặt Tử Thù Tập 11

Report TV -Basha: Largimi i Ramës çështje kohe, më 11 maj kulmimi i betejës

2019-05-28 03:32 0 Dailymotion

Largimi i kryeministri Edi Rama është çështje kohë u shpreh kryedemokrati Lulzim Basha teksa nga Elbasani përmbylli me një falenderim protestën e opozit...

BDI-ja prezanton kandidatët në Prespë

2020-07-10 00:33 0 Dailymotion

BDI-ja realizoi tubimin fillestar të fushatës në Prespë nga ku tha se brenda pesë viteve, vendi mund të bëhet anëtare e plotë e BE-së pasi të realizo...

Report TV - Vlorë/ Denoncimi i babait: Na është zhdukur djali prej tre muajsh, policia ta gjejë

2018-09-08 04:24 8 Dailymotion

VLORË- Një denoncim vjen nga qyteti bregdetar, ku Lutfi Xhaferri, ka denoncuar në Report Tv djalin e tij si të zhdukur.Xhaferri thotë se djali ka humbur q...

Dj.Alexander - 44 Non Stop Zeimpekika No 1 (Gia Apetitikous)

2012-04-09 05:17 1,745 Dailymotion

Track List01 - Krish - Makropoulos02 - Pali tha ta spaso ola - Ploutarxos03 - Ena Dakry - Kelekidou04 - An eisai h agapi - Ploutarxos05 - An peraseis tin porta ...

Merkel pranon ftesën e Putinit! Për çfarë do diskutohet mes tyre

2020-01-06 01:05 0 Dailymotion

Kremlini bëri të ditur se kancelarja gjermane, Angela Merkel ka pranuar ftesën e presidentit rus, Vladimir Putin, për të vizituar Rusinë më 11 janar.Shë...

(Top 15 hits) Sơn tùng M-TP | tập hợp hits cực chất của Sơn Tùng | Emoxone

2017-03-14 59:49 38 Dailymotion

Thank you for spending time to watch this video Fanpage : https://www.facebook.com/emoxone Uploaded by @emoxone ---- 1 . Lạc Trôi 2 . Nơi này có anh 3 . L...

Basha viziton në 2 të mëngjesit Sait Dollapin tek Trauma: Do gjejmë urdhëruesin e arrestimit politik

2019-05-29 01:41 0 Dailymotion

Rreth orës 02 të mëngjesit të së dielës, lideri demokrat Lulzim Basha, ish deputetët e tij, dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, shkuan në spitalin...

A1 Report - Durres, burri e djali e rrahen e i prene floket rrefehet Vojsava

2015-08-21 01:56 7 Dailymotion

DURRËS - Edhe pas 4 ditësh, Vojsava Arapi vijon të jetë e terrorizuar nga dhuna e burrit dhe sidomos djalit të saj, të cilët e akuzuan për pandërshmër...

Drejtori i Policisë viziton të lënduarit te Trauma: Policët treguan profesionalizëm

2018-05-28 00:51 0 Dailymotion

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu vizitoi në spitalin e Traumës, 11 efektivët e Policisë së Shtetit dhe tre protestuesit e lën...

Report TV - Ivanov nuk e dekreton ligjin për gjuhën shqipe në Maqedoni

2018-05-10 01:17 0 Dailymotion

Presidenti i vendit, Gjorge Ivanov ashtu sikur pritej ka refuzuar që të dekretojë ligjin për gjuhën shqipe, që miratoi parlamenti pak ditë më parë. Ai ...